"Тактика 1000 порізів": посол у Раді Європи Кулеба представив план дій після повернення делегації РФ


Посол України в ПАРЄ Дмитро Кулеба запропонував план подальшої протидії Росії після повернення її делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи

Про це Кулеба заявив у інтерв’ю виданню "Лівий берег". Об этом сообщает smi24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я пропоную всю нашу реакцію розділити на 2 елементи. Перший — це яскраві і рішучі кроки, які помітні публічно. Наприклад, відкликати запрошення спостерігачам моніторити наші вибори. Другий елемент — набір кроків, які я називаю "тактикою тисячі порізів": коли ми непомітно для загалу, для зовнішнього світу, але будемо робити маленькі порізи, завдаючи болю тим, хто завдав болю нам”, — розповів Кулеба.

Дипломат наголосив, що Україна вдаватиметься до дій, які Рада Європи відчуватиме, і які матимуть вплив на тих, хто стояв за безумовним поверненням Росії.

“Ми зараз фіналізуємо набір таких кроків”, — додав Кулеба.

  • Нагадаємо, 24 червня ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, запросивши Росію повернутися до роботи без обмежень права голосу.
  • Делегація України оскаржила рішення ПАРЄ про повернення делегації РФ та залишила сесійну залу. Україна відкликала посла при РЄ для консультацій.
  • ПАРЄ затвердила резолюцію, яка знімає всі санкції проти Росії.
  • Делегації України та 6 країн залишили ПАРЄ на знак протесту проти повернення РФ.
  • Комітет Верховної Ради пропонує українській делегації в ПАРЄ призупинити роботу, поки РФ не виконає свої зобов’язання.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/povernennya_rf_do_parye_posol_ukrayiny_kuleba_predstavyv_plan_podalshoyi_borotby”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя