Польща вимагатиме збереження санкцій проти Росії, – Чапутович


Варшава вимагатиме збереження санкційної політики проти Росії за невиконання нею своїх зобов’язань.

Про це в ефірі польського телеканалу TVP.INFO заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович, повідомляє Onet.pl.

«Видно певне незадоволення в Західній Європі, оскільки Росія з того, що ми читаємо, не дотримується певних зобов’язань. Ми вважаємо, що вона повинна дотримуватися певних стандартів Ради Європи і вимагатимемо збереження санкцій та дотримання цих стандартів», – підкреслив Чапутович.

Він визнав, що Польща була однією з країн, які на засіданні Комітету міністрів Ради Європи 17 травня підтримали декларацію, яка дала змогу наприкінці червня на засіданні ПАРЄ відновити повноваження російської делегації.

Чапутович зауважив, що у травневій декларації КМРЄ немає згадки про Росію, а йдеться про «певні правила».

«Не йдеться про членство Росії в Раді Європи, адже цього ніхто не ставить під сумнів. Йдеться про відновлення прав щодо участі в ПАРЄ російських парламентаріїв. Це рішення було прийнято парламентаріями (ПАРЄ – ред.)», – констатував глава польської дипломатії.

Нагадаємо, ПАРЄ підтвердила у повному обсязі, без жодних обмежень, повноваження делегації РФ.

7 держав-членів РЄ, серед яких Україна, Грузія, Польща, Словаччина, Литва, Латвія та Естонія, оголосили демарш у ПАРЄ через повернення Росії.

Після цього комітет Верховної ради із закордонних справ рекомендував призупинити участь української делегації в сесії ПАРЄ до ухвалення рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від Держдуми РФ, обраних за участю мешканців Криму.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/polshcha-vymahatyme-zberezhennia-sanktsiy-proty-rosiyi-chaputovych/” Об этом сообщает incident-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя