Очільник СБУ твердить, що у відомстві більше 100 кримінальних проваджень «на своїх»Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що у відомстві більш ніж 100 кримінальних проваджень, які були ініційовані по своїх же співробітниках. Об этом сообщает allsvit.in.ua со ссылкой на СМИ.


Так він прокоментував причетність співробітника очолюваної ним служби до схеми ймовірного отримання хабарів за закриття справ про корупцію в оборонній сфері, передає Радіо Свобода.


«Той співробітник СБУ, про якого йшлося у розслідуванні, притягується в цей час до кримінальної відповідальності. І ви знаєте, що в нас більш ніж 100 кримінальних проваджень, які ми самі ініціювали по своїх же співробітниках. Більшість із них, це два аспекти: причетність до корупційних діянь і робота в інтересах спецслужб Російської Федерації», – повідомив Грицак на брифінгу у Києві.


Очільник висловив жаль, що «час від часу доводиться документувати причетність до злочинної діяльності своїх же співробітників».


Нагадаємо, вчора стало відомо, що перший заступник директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углава став фігурантом журналістського розслідування про корупцію в «оборонці». За даними журналістського розслідування проекту Bihus.Info, правоохоронці отримували тисячі доларів, щоб закрити справи про корупцію в «оборонці». Так, компанія «Оптимумспецдеталь» за допомогою Угулави була виведена з переліку фірм, що мають «ознаки фіктивності». З-поміж решти фігурантів, журналісти вказали на слідчого київського управління СБУ Дмитра Москаленка, який нібито за хабарі обіцяв «закривати» претензії з боку контррозвідки.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/och-lnik-sbu-tverdit-shcho-u-v-domstv-b-lshe-100-krim-nalnikh-provadzhen-na-svo-kh”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя