Sviatoslav Stetsenko: "Бо ніхто не буде помагати бидлу яким керують бидлоеліти..."

Sviatoslav Stetsenko в facebook:

Бо ніхто не буде помагати бидлу яким керують бидлоеліти, тим більше коли усіх це влаштовує. Думка американського офіцера українського походження. Об этом сообщает spritno.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про бидло та бидлоеліти

Повернувшись після довгого відрядження по справах служби, де у мене не було багато часу цікавитись подіями в Україні, і переглянувши стр ... ічку, новини та повідомлення українських друзів, доповідаю по суті ваша ситуація є FUBAR.

Огидні щурі остаточно повилазили з усіх темних щілин і дожерають усе, що можна дожерти. У той самий час сумні клоуни у владі з IQ меншим за розмір їх взуття намагаються завішати смердючими ганчірками руїни Української державності. Безвіз, ремонт доріг, армія, досвід якої вивчають у НАТО You cant be fucking serious!

Наразі у українського суспільства є лише один серйозний ворог корупція. Але корупція це не тільки якісь покидьки, що роздають нагородну зброю пекельним імбецилам у окулярах. Корупція це тотальне бажання майже усього суспільства жити поза межами закону і правил. Мало того, коли вам вдається щось порішати, то ви тим хизуєтесь перед друзями як великою перемогою.

Ганьба вам усім! Хіба за це гинули ваші найкращі люди у комуністичних катівнях та ГУЛАГАх Хіба за це боролись ті, хто мріяв про вільну Україну для вільних людей Хіба за це віддавали свої життя ваші сучасні Герої

Схаменіться негайно! Організуйтесь у рух на кшталт польської Солідарності кінця 1980-х, сформулюйте програму, виявіть серед себе лідерів, а потім женіть цих огидних мокриць на Бентлі і з власними портретами на стінах геть.

Якщо не зробите це найближчим часом втратите гідне майбутнє для ваших дітей і онуків на цій землі. Бо ніхто не буде помагати бидлу яким керують бидлоеліти, тим більше коли усіх це влаштовує.Sviatoslav Stetsenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя